Последние публикации

Економічна вигода від оренди автокрану

На сьогоднішній день в послугах автокрана потребують численні підприємства, що працюють в сфері будівництва (як малоповерхового, так і великого); системи ЖКГ; дорожньо-будівельної галузі, нафтогазової та інженерно-промислової сфери. Чим обумовлена настільки висока популярність сучасних спеціалізованих машин?

Поза всяким сумнівом, кожен підприємець, так чи інакше, стикався з проблемою транспортування, завантаження або розвантаження великовагових предметів, наприклад, контейнерів, будматеріалів, деревини і т.п. Розглянуті проблеми на сьогоднішній день дуже актуальні, адже, наприклад, будівельна галузь досить динамічно і швидко розвивається, особливо в Київській області. Саме тому оренда спецтехніки у Києві на сайті стає найбільш вигідною з економічної точки зору, оскільки в послугах сучасного вантажного транспорту потребують численні підприємства. І не лише підприємства: навіть невеликий дачний будинок не вдасться побудувати без екскаватора, маніпулятора, автокрана та іншої техніки.

Якщо споживач купує у тимчасове користування одну або кілька транспортних одиниць, таким чином, він втрачає необхідність в утриманні власного автомобільного парку, яке обходиться в значну суму. Використовуючи послуги крана-маніпулятора «епізодично», споживач може протягом терміну всього договору оренди користуватися транспортними засобами в найбільш зручному для нього режимі, зокрема перевозити різні предмети (вантажі), здійснювати їх завантаження-вивантаження і т.д. Важливо відзначити, що придбання спецтехніки у власність досить обтяжливий процес.

Компанії-вантажоперевезення, що надають послуги тимчасового найму спецтехніки, як правило, пропонують замовникам взаємовигідні умови для довгострокового співробітництва. Компанії підбирають спецтехнічну одиницю певного замовнику відповідно до особливостей майбутніх заходів, які, як правило, прописуються в договорі оренди.

Крім того, орендодавець за договором проводить ремонтні або профілактичні роботи і виправляє поломки в разі їх виникнення, щоб орендар мав можливість використовувати в роботі справну автомобільну техніку. Крім цього, послуги автокрана включають в себе також і роботу водія-операціоніста та витратні матеріали, витрати на які включаються до вартості оренди. Таким чином, обумовлюється економічна вигода тимчасового найму спецтехніки.

Комментарии запрещены.